Náš tým

Je nám ctí, že vám můžeme představit tým lektorek, které u nás budou vést lekce jógy. 


Nikola

 Hatha, Power a Vinyása jóga


K józe mě před 9 lety přivedly vleklé zdravotní potíže, zánět střev a kožní onemocnění, potřebovala jsem se naučit zpomalit, správně dýchat a kvalitně relaxovat. Hned jsem józe propadla a stala se z ní láska na celý život. Mé lekce vždy začínají dechovým cvičením, postupně se přesuneme do ásán, ve kterých se dle náročnosti i trochu zapotíme a na závěr kladu důraz na kvalitní relaxaci, protože je to něco, co bychom se všichni v této uspěchané době měli naučit.Marta

Hatha a Ashtanga jóga


Jógou se intenzivně zabývám posledních 10let, dříve byla jóga "jen doplněk k jiným sportům". Nepravidelné proplétání do pozic se snahou koncentrace na dech, které se nedařilo se změnilo v každodenní praxi asán i pranajamy a později i ostatních větví jógy. Později, zvláště po absolvování několika dlouhodobých pobytů v Indii a Nepálu a lektorského kurzu v Indii se jóga stala součástí mého života. Abych, co nejlépe pochopila, jak to v lidském těle funguje studovala jsem Jógu a jógovou terapii na FTVS Karlovy university. Snažím se, aby mé cvičení bylo dynamické, ale aby stále bylo hlavním prvkem dýchání. Účastníky lekcí chci inspirovat především k domácí praxi a aby věnovali více pozornosti tomu, co se děje uvnitř jejich těla, než tomu jak vypadají z vnějšku. Věnuji se také pohybovým aktivitám pro děti, momentálně především dětské józe a cvičení s nemocnými dětmi. Jsem lektorem Malé jógy - jóga pro onkologicky nemocné děti a lektorem Onko jógy, individuální lekce pro dospělé onkologické pacienty.  


Klára

Power jóga , cvičení na zdravá záda


Jóga mě oslovila v roce 2015 a ten pocit klidu a sebeuvědomění, který jsem při ní poznala jsem chtěla zažívat znovu a znovu. Pomohla mi udržet pružné a zdravé tělo po celodenní práci u počítače, po náročných trénincích v posilovně i v průběhu těhotenství. Lektorkou jsem se stala proto, abych mohla jógu se všemi jejími pozitivními účinky zprostředkovat i vám. V mých hodinách se zaměřuji na všechny smysly, proto pro mě k lekcím patří vůně vonných tyčinek, intimní osvětlení, prostory krásného studia Yoggini, příjemná hudba, zpěv mantry Óm a závěrečná relaxace s vonným olejem. 


Marek

Jóga pro zdravá záda 


Kouzlo jógy jsem poznal díky své úžasné kamarádce, která mě s sebou vzala na hodinu jógy. Lekce mě natolik uchvátila, že jsem se začal o jógu více zajímat, navštěvovat různé kurzy, až jsem úspěšně absolvoval kurz instruktora jógy. Lekci vždy začínám dechovým cvičením a obrácením pozornosti k nám samotným. Přes průpravné cviky a pozdravy slunci se postupně dostáváme k jednotlivým ásanám/pozicím, které se liší dle úrovně lekce. Na konci si dopřejeme závěrečnou relaxaci, abychom nechali doznít její účinky. Jóga mi přináší životní rovnováhu, cestu k sobě samému a hlavně radost, kterou bych rád sdílel s ostatními.


Martina

Power jóga


Jóga si mě našla sama v době mého těhotenství se synkem, kdy jsem musela vyloučit většinu dynamických sportů, které jsem dosud praktikovala. Hledala jsem alternativní možnosti pohybu, abych i během těhotenství zůstala aktivní a fit a gravid jóga se nabízela jako řešení. Lekce mě zaujaly natolik, že jsem s jógou pokračovala i po porodu. Zájem proniknout do tajů jógy a její filozofie se neustále prohluboval, až zcela přirozeně vyústil v certifikovaný kurz instruktora jógy. Tím pro mě započala krásná cesta, na které bych ráda lidem zprostředkovala radost, jež mně jóga přináší. Osobně ji vnímám jako životní filozofii, nekončící proces sebepoznávání a kultivaci naší mysli. A těším se, že se na této cestě společně potkáme.


© 2020 Yoggini - Jógové studio.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!