Náš tým

Je nám ctí, že vám můžeme představit tým lektorek, které u nás budou vést lekce jógy. 


Nikola

 Hatha, Power a Vinyása jóga


K józe mě před 9 lety přivedly vleklé zdravotní potíže, zánět střev a kožní onemocnění, potřebovala jsem se naučit zpomalit, správně dýchat a kvalitně relaxovat. Hned jsem józe propadla a stala se z ní láska na celý život. Mé lekce vždy začínají dechovým cvičením, postupně se přesuneme do ásán, ve kterých se dle náročnosti i trochu zapotíme a na závěr kladu důraz na kvalitní relaxaci, protože je to něco, co bychom se všichni v této uspěchané době měli naučit.Marta

Hatha a Ashtanga jóga


Jógou se intenzivně zabývám posledních 10let, dříve byla jóga "jen doplněk k jiným sportům". Nepravidelné proplétání do pozic se snahou koncentrace na dech, které se nedařilo se změnilo v každodenní praxi asán i pranajamy a později i ostatních větví jógy. Později, zvláště po absolvování několika dlouhodobých pobytů v Indii a Nepálu a lektorského kurzu v Indii se jóga stala součástí mého života. Abych, co nejlépe pochopila, jak to v lidském těle funguje studovala jsem Jógu a jógovou terapii na FTVS Karlovy university. Snažím se, aby mé cvičení bylo dynamické, ale aby stále bylo hlavním prvkem dýchání. Účastníky lekcí chci inspirovat především k domácí praxi a aby věnovali více pozornosti tomu, co se děje uvnitř jejich těla, než tomu jak vypadají z vnějšku. Věnuji se také pohybovým aktivitám pro děti, momentálně především dětské józe a cvičení s nemocnými dětmi. Jsem lektorem Malé jógy - jóga pro onkologicky nemocné děti a lektorem Onko jógy, individuální lekce pro dospělé onkologické pacienty.  


Klára

Power jóga , cvičení na zdravá záda


Jóga mě oslovila v roce 2015 a ten pocit klidu a sebeuvědomění, který jsem při ní poznala jsem chtěla zažívat znovu a znovu. Pomohla mi udržet pružné a zdravé tělo po celodenní práci u počítače, po náročných trénincích v posilovně i v průběhu těhotenství. Lektorkou jsem se stala proto, abych mohla jógu se všemi jejími pozitivními účinky zprostředkovat i vám. V mých hodinách se zaměřuji na všechny smysly, proto pro mě k lekcím patří vůně vonných tyčinek, intimní osvětlení, prostory krásného studia Yoggini, příjemná hudba, zpěv mantry Óm a závěrečná relaxace s vonným olejem. 


Marek

Jóga pro zdravá záda 


Kouzlo jógy jsem poznal díky své úžasné kamarádce, která mě s sebou vzala na hodinu jógy. Lekce mě natolik uchvátila, že jsem se začal o jógu více zajímat, navštěvovat různé kurzy, až jsem úspěšně absolvoval kurz instruktora jógy. Lekci vždy začínám dechovým cvičením a obrácením pozornosti k nám samotným. Přes průpravné cviky a pozdravy slunci se postupně dostáváme k jednotlivým ásanám/pozicím, které se liší dle úrovně lekce. Na konci si dopřejeme závěrečnou relaxaci, abychom nechali doznít její účinky. Jóga mi přináší životní rovnováhu, cestu k sobě samému a hlavně radost, kterou bych rád sdílel s ostatními.


Martina

Power jóga


Jóga si mě našla sama v době mého těhotenství se synkem, kdy jsem musela vyloučit většinu dynamických sportů, které jsem dosud praktikovala. Hledala jsem alternativní možnosti pohybu, abych i během těhotenství zůstala aktivní a fit a gravid jóga se nabízela jako řešení. Lekce mě zaujaly natolik, že jsem s jógou pokračovala i po porodu. Zájem proniknout do tajů jógy a její filozofie se neustále prohluboval, až zcela přirozeně vyústil v certifikovaný kurz instruktora jógy. Tím pro mě započala krásná cesta, na které bych ráda lidem zprostředkovala radost, jež mně jóga přináší. Osobně ji vnímám jako životní filozofii, nekončící proces sebepoznávání a kultivaci naší mysli. A těším se, že se na této cestě společně potkáme.


Kristýna

Onko jóga, Hatha, Power, Vinyása 


Jóga pro mě byla před sedmi lety jen cvičením. Časem jsem ale zjistila, že toho umí více. Pomohla mi v uvědomění, že jsme v dnešní době odpojeni sami od sebe, ignorujeme signály těla a neumíme žít/být v přítomném okamžiku. Jóga nás učí znovu vnímat sami sebe a když usedneme na podložku, zavřeme oči a zpomalíme dech, v těle se rozezní krásný klid a harmonie. Díky soustředění se na dech a vlastní tělo pomáhá na chvíli zapomenout na starosti a problémy vnějšího světa. Proto není jóga pouze o fyzickém cvičení, ale působí pozitivně na naší psychiku a jde i o životní nadhled a moudrost, kterou do života přináší. Ráda bych, aby mé lekce pomáhaly každému cítit se lépe, naučily Vás relaxovat, vnímat svoje tělo a žít jógu i v běžném životě. Na lekcích využívám hudbu, aromaterapii a pomáhám se správným prováděním asán. Díky onko józe chci pomáhat i těm, kteří pomoc a podporu potřebují nejvíce a běžné hodiny pro ně nejsou vyhovující. 


© 2020 Yoggini - Jógové studio.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!