Rozvrh lekcí

Více o rozvrhu lekcí v rezervačním systému

Ceník lekcí

Lekce jógy

Jednorázová lekce

206 Kč

Jóga pro seniory (+63)

Toto cvičení je dotované městysem Nehvizdy pro všechny seniory s trvalým pobytem v Nehvizdech.  

50 Kč

Jóga pro děti (5-10let)

150 Kč

Výhodné balíčky

  • 5 lekcí - 990 kč (lekce á 198 kč)
  • 10 lekcí - 1.890 kč (lekce á 189 kč)
  • 15 lekcí - 2.619 kč (lekce á 175 kč)


Měsíc ∞ 

  • zaplať 1.539 kč/mesíčně a choď bez omezení, kdy se Ti to hodí, klidně 3x denně :-)                                                                                                          

*akceptujeme karty Multisport a Benefit plus 


Naše lekce

Hatha jóga

Lekce začíná relaxací a přes průpravné cviky se přejde k ásanám (pozicím), kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a výdrž v každé pozici. Každý cvičí dle svých možností. V případě zdravotních potíží je důležité o nich informovat lektora. 

Ranní flow

Jemné fyzické uvolnění prostřednictvím intenzivního protažení.Pozice neuspěcháme,každý pohyb provádíme s rozmyslem a svým tempem.Pokud zjistíte,že je pro vás obtížné protažení do konečné fáze,nenuťte se do ní.Dlouho nečinné klouby a svaly mohou být zpočátku ztuhlé.Pravidlo zní:cvičte vždy podle vlastních možností,protahujte,dokud je to pro vás pohodlné,všechno chce svůj čas. 

Power jóga

Powerjóga vychází z klasické Hathajógy, je však fyzicky náročnější a zaměřena na protažení a posílení svalů celého těla. Začátkem lekce zklidníme mysl a uvědomíme si dech. Pro zvědomění a probuzení všech svalových skupin začínáme Pozdravy Slunci a poté přecházíme k praxi ásan. Někdy v nich setrváváme déle pro prohloubení praxe a navnímání každé jednotlivé pozice, jindy hledáme hladké plynutí z jedné pozice do druhé, mažeme jejich hranice a vytváříme tak vždy něco nového. 

Vinyása jóga

Lekce začíná pránajámou (dechové cvičení) a přes jemné rozpohybování se dostanete k dynamickému provedení ásan. Vinyása je volné spojení pohybu a dechu udžájí, najdete zde prvky ashtanga jógy a trochu se i zapotíte, ale zároveň protáhnete a uvolníte jak tělo, tak i mysl. Většinou jsou to pozice na posílení svalů na celém těle, jsou náročnější a v krátkých výdržích, stále však platí, že každý cvičí s ohledem ke svým potřebám a schopnostem. Každá lekce je zakončena uvolňující relaxací. Lekce je vhodná pro osoby s dobrou zdravotní kondicí, kteří již nějakou zkušenost s jógou mají. 

Jóga pro zdravá záda

Cílem cvičení zaměřeného na zdravá záda je jednak naši zkoušenou a bolavou páteř uvolnit a zkrácené svaly trupu protáhnout a jednak je posílit v místech, kde jsou naopak ochablé a nefunkční a neposkytují dobrou oporu pro páteřní skelet. Střídáme zde průpravná cvičení z jógy a jógové ásany společně s fyzioterapeutickými prvky, cvičením s pomůckami a relaxací. Základem je nácvik a pochopení funkce správného dýchání a vědomého uvolnění. Důraz je kladen na precizní provedení cviků, protože v této lekci platí dvojnásob, že lepší je možná necvičit vůbec, než při špatném provádění pozic ještě prohlubovat své potíže a ničit svá těla. 

Jemná ženská jóga

Kurz jemné ženské jógy - kurz bude určen všem ženám, které chtějí normalizovat svůj hormonální systém, posílit pánevní dno, uvědomit si svou ženskou sílu a energii. Vhodná pro všechny ženy, každého věku.

Jóga pro seniory +63

Jóga pro seniory je vedena v klidném tempu a vždy se cvičí s ohledem ke specifickým potřebám každého jednotlivce a s přihlédnutím k fyzickým schopnostem jedinců. Cvičení je šetrné k pohybovému aparátu, využívá vhodné jógové a zdravotní cviky a dechové a relaxační techniky. Cvičíme především cviky pro rozvolnění kloubů, aniž bychom je zatěžovali a na protažení a posílení svalstva. Důležité je zde správné dýchání, kterému je věnována velká pozornost. Každá lekce je zakončena uvolňující relaxací.
Toto cvičení je dotované městysem Nehvizdy pro všechny seniory s trvalým pobytem v Nehvizdech. 


© 2020 Yoggini - Jógové studio.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!